ÜGYVEZETÉS
Finta Péter Ügyvezető igazgató 36 30 932 0419 Peter.Finta@knauf.com
CÉGVEZETÉS
Herczeg Attila Cégvezető, pénzügyi vezető 36 1 248 2430 Attila.Herczeg@knauf.com
Tóth Andrea Cégvezető 36 1 248 2438 Andrea.Toth@knauf.com
ÜZLETFEJLESZTÉS
Hubicsák Balázs Üzletfejlesztési szaktanácsadó 36 30 426 8618 Balazs.Hubicsak@knauf.com
SZAKTANÁCSADÓK
Tóth Zoltán Szaktanácsadó – Budapest 36 30 444 6533 Zoltan.Toth@knauf.com
Radics Zsolt Szaktanácsadó – Budapest 36 30 091 3533 Zsolt.Radics@knauf.com
Horváth Attila Szaktanácsadó – Észak-Nyugat-Magyarország 36 30 982 5669 Attila.Horvath@knauf.com
Kovács Attila Szaktanácsadó – Észak-Kelet-Magyarország 36 30 832 4538 Attila.Kovacs@knauf.com
Termes-Kis Gábor Szaktanácsadó – Dél-Magyarország 36 30 595 0875 Gabor.Termes-Kis@knauf.com
Pável Tamás Szaktanácsadó – Áruházi részleg és Dél-Balaton 36 30 977 1578 Tamas.Pavel@knauf.com
Pintér Zoltán Szaktanácsadó – Dél-Nyugat Magyarország 36 30 357 9206 Zoltan.Pinter@knauf.com
MŰSZAKI RÉSZLEG
Wiesner György Műszaki vezető 36 30 9904 908 Gyorgy.Wiesner@knauf.com
Bakos Károly Műszaki szaktanácsadó 36 30 333 0303 Karoly.Bakos@knauf.com
Nácsa Zoltán Alkalmazástechnikus 36 30 990 0187 Zoltan.Nacsa@knauf.com
KUTATÁS – FEJLESZTÉS
Wiesner György Kutatásfejlesztési vezető 36 30 9904 908 Gyorgy.Wiesner@knauf.com
VAKOLAT ÜZLETÁG
Kirschner Zoltán Szaktanácsadó – vakolatok 36 30 924 5202 Zoltan.Kirschner@knauf.com
Bati Attila Alkalmazás technikus – vakolástechnika 36 30 921 0443 Attila.Bati@knauf.com
GLETT ÜZLETÁG
Hartmann Balázs Szaktanácsadó – kézi/gépi glettanyagok 36 30 941 8524 Balazs.Hartmann@knauf.com
Németh Zoltán Alkalmazástechnikus – glettek 36 30 259 7649 Zoltan.Nemeth@knauf.com
BELSŐ MUNKATÁRSAK
Tóth Réka Logisztikai vezető 36 1 248 2439 Reka.Toth@knauf.com
Hencsel Veronika Logisztika, marketing 36 1 248 2432 Veronika.Hencsel@knauf.com
Horváth Noémi Logisztika 36 1 248 2434 Noemi.Horvath@knauf.com
Diószegi – Göndör Emese Logisztika 36 1 248 2430 Emese.Gondor@knauf.com
Szalay Hédi Logisztika 36 1 248 2433 Hedi.Szalay@knauf.com
Bognár Erika Irodai asszisztens 36 1 248 2430 Erika.Bognar@knauf.com
RAKTÁR
Birki József Raktáros 36 30 990 0186 Jozsef.Birki@knauf.com
Horváth László Raktáros 36 30 520 4972 Laszlo.Horvath@knauf.com
Szebelkó Zoltán Raktáros 36 30 437 6323 Zoltan.Szebelko@knauf.com
KÉPZÉSEK, OKTATÁSOK
Tóth Zoltán Oktatásokért felelős személy 36 30 444 6533 Zoltan.Toth@knauf.com